Katarzyna Jastrzębska

Psycholog, Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny

Psycholog posiadający ukończony czteroletni kurs psychoterapii CBT w Warszawie. W procesie terapeutycznym kieruje się podejściem poznawczo-behawioralnym.

Absolwentka studiów magisterskich na Chrześcijańskim Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Dziesięcioletnią praktykę zawodową zdobyła pracując w oddziałach szpitalnych w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. M. Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim (w oddziałach: Dzienny Psychiatryczny, Rehabilitacji Kardiologicznej, Rehabilitacji Neurologicznej, Neurologiczny z Pododdziałem Udarowym, Poradnia Zdrowia Psychicznego), a także podczas praktyki w Wojewódzkim Szpitalu im. Jana Pawła II w Bełchatowie (oddział Psychiatryczny II). Prowadziła wieloletnią współprace z Piotrkowskim Stowarzyszeniem Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych w Piotrkowie Trybunalskim. Jest autorką publikacji w pracy zbiorowej pod redakcją ks. dr. hab. Waldemara Woźniaka pt. „Wokół destrukcji i jej zapobiegania” (Łódź 2017).

Oferuje psychoterapię indywidualną dla osób dorosłych i młodzieży. Prowadzi konsultacje i wsparcie psychologiczne dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.