Czy odczuwasz trudności w skupieniu uwagi, kontrolowaniu impulsów lub utrzymaniu organizacji codziennego życia? Może być to objaw ADHD, zaburzenia uwagi i nadpobudliwości u dorosłych. W naszym ośrodku zdrowia psychicznego specjalizujemy się w diagnozowaniu i leczeniu ADHD u dorosłych, oferując kompleksową i skuteczną pomoc terapeutyczną.

Indywidualne podejście do każdego pacjenta – ADHD u dorosłych

Rozumiemy, że ADHD u dorosłych może mieć różnorodne przejawy i wpływać na różne obszary życia. Dlatego nasze podejście terapeutyczne jest całkowicie spersonalizowane, uwzględniając indywidualne potrzeby i cele każdego pacjenta. Pracujemy z Tobą, aby zidentyfikować konkretne obszary trudności i opracować strategie zarządzania nimi.

Terapia behawioralna i farmakologiczna

Nasza oferta terapeutyczna obejmuje zarówno terapię behawioralną, która pomaga w rozwijaniu umiejętności radzenia sobie z objawami ADHD w codziennym życiu, jak i terapię farmakologiczną, która może być skutecznym wsparciem w kontrolowaniu objawów. Wspólnie ustalamy plan leczenia, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i preferencjom.

adhd dorośli

Wsparcie psychospołeczne

Wiemy, że życie z ADHD może być wyzwaniem nie tylko dla samego pacjenta, ale także dla jego bliskich. Dlatego oferujemy wsparcie psychospołeczne dla pacjentów i ich rodzin, pomagając im zrozumieć i radzić sobie z trudnościami związanymi z ADHD. Wspólnie pracujemy nad budowaniem zdrowszych relacji i efektywnymi strategiami komunikacyjnymi.

Długoterminowa opieka i wsparcie

Nasza opieka nie kończy się na diagnozie i leczeniu objawów. Zapewniamy długoterminowe wsparcie i monitorowanie postępów, aby upewnić się, że pacjenci kontynuują rozwój i utrzymują osiągnięte postępy. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci w każdym etapie Twojej drogi do lepszego zarządzania ADHD i osiągnięcia pełni życiowego potencjału.

Jeśli szukasz skutecznej pomocy w radzeniu sobie z ADHD jako dorosły, skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na konsultację i rozpocząć swoją drogę do lepszego zdrowia psychicznego i samorealizacji.