Małgorzata tarkowska

Psycholog, psychoterapeuta

 

Ukończyłam Uniwersytet Łódzki na kierunku Psychologia ze specjalnością kliniczną. Jestem psycholożką, psychoterapeutką, trenerką- edukatorką.  Kształciłam się głównie w nurcie terapii ericksonowskiej. Zajmuję się psychoterapią osób dorosłych i dzieci w różnym wieku, również przedszkolnym. Prowadzę terapię systemową dla rodzin oraz terapię par. Bliska jest mi praca z lękiem, depresją, zaburzeniami nerwicowymi, objawami psychosomatycznymi. Pracuję również z dziećmi autystycznymi i ich rodzicami.

Mam doświadczenie w projektowaniu ścieżek kariery pozwalających na integrację życia zawodowego z osobistym. Prowadzę coaching w oparciu o podejście systemowe. Współpracuję ze Społeczną Akademią Nauk w Łodzi. Pracowałam na Uniwersytecie Łódzkim i w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Lubię swoją pracę i mam plastyczne podejście do własnej roli zawodowej. Chętnie piszę i publikuję. Łączę teorię z praktyką psychologiczną.

Zimą lubię góry i jazdę na nartach, latem spacery nad morzem. Książka i dobry film towarzyszą mi niezależnie od pory roku.