jagoda grzejszczak

Psychiatra dzieci i młodzieży

Absolwentka kierunku lekarskiego na Wydziale Wojskowo-Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z psychiatrii dzieci i młodzieży w Klinice Psychiatrii Młodzieżowej Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Realizuje liczne staże, w tym staż z psychiatrii dzieci w Oddziale Dziecięcym SPZOZ im. J.Babińskiego w Łodzi.
Ukończyła podstawowy kurs terapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży organizowany przez Szkołę Psychoterapii – Centrum CBT w Warszawie.
Systematycznie uczestniczy w zjazdach, konferencjach oraz wykładach tematycznych (ostatnio: Kongres ADHD w Warszawie; szkolenie „Identyfikacji przemocy i wykorzystywania seksualnego dzieci” organizowane przez NIL Warszawa; Kongres Psychiatria Medforum w Wiśle; Ogólnopolski Kongres Arteterapii „OtwARTE”; Szkoła Młodych Psychiatrów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Poznań).
W ostatnim czasie prowadzi badania dotyczące „wpływu pandemii COVID-19 na stan psychofizyczny dzieci i młodzieży w wieku szkolnym” w Klinice Zaburzeń Afektywnych CSK UM Łódź pod patronatem Profesora Dominika Strzeleckiego.
Zainteresowania: arteterapia cukiernictwem – na koncie liczne warsztaty tematyczne, prywatnie ćwierćfinalistka „Bake Off – Ale Ciacho”